вівторок, 18 квітня 2017 р.

Сценарій презентації: «Характеристики інформаційних технологій»




Завдання: Створити презентацію згідно таких умов:1)До кожного слайду застосувати переходи. 2) До кожного об’єкта вибрати доцільне дизайнерське вирішення.3) До текстових блоків застосувати шаблони списків. 4)Створити доцільну навігацію по слайдах за допомогою гіперпосилань між усіма слайдами.

Слайд 1. Заголовок «Які характеристики  інформаційних технологій?»  Ілюстрації: декілька брендів всесвітньо відомих ІТ-компаній, які співпрацюють з українськими ІТ-компаніями.
Слайд 2. Заголовок «Силіконова долина в США».    Ілюстрації: гарні офіси всесвітньо відомих ІТ-компаній, що розташовані в межах «Силіконової долини». 
Слайд 3. Заголовок:  Основні характеристики інформаційних технологій.
Текст:  1.Життєвий цикл ІТ на ринку інформаційних послуг; 2. Час на реалізацію всіх сегментів та кластерів ІТ; 3. Фінанси та ресурси для створення матеріальної бази та бази даних ІТ;  Ілюстрації: Різні інтерфейси  операційних систем для смартфонів.
Слайд 4. Заголовок:  Користувацькі характеристики інформаційних технологій.
Текст:   1.Кількість рівнів для освоєння користувацьких процесів ІТ;  2. Якість інтерфейсу ІТ, 3. Дизайн для форматування користувацьких прошарків  ІТ 4. Собівартість відкритого та закритого коду ІТ; Ілюстрації: Різні версії інтерфейсів операційних систем для ноутбуків.
Слайд 5. Заголовок:  Ресурси для  інформаційної технології.
Текст:   1.Здатність вчасно презентувати інформаційні продукти на різних платформах; 2.Наявність відновлюваних ресурсів для ІТ;   3. Точність прогнозу витрат невідновлюваних ресурсів для ІТ; Ілюстрації: Різні інтерфейси операційних систем для серверів.
Слайд 6. Заголовок:   Привабливість інформаційної технології.
Текст:   1.Цінність та привабливість ІТ в отриманні прибутку та зиску, у виграші часу; 2.Цінність і цікавість ІТ в отриманні нового знання, досвіду, результату проекту; 3.Цінність   ІТ в охопленні і  задоволенні усіх потреб та інтересів користувачів.  Ілюстрації: Відомі  ІТ- компанії та їхні програмні сервіси для обміну інформації.
Слайд 7. Заголовок:   Фактори, що впливають на ризики(небезпечні стани) в ІТ.
Текст:   1.Непередбаченість результатів впливів на ІТ;  2.Прірва між користувацьким сервісом і навичками користувачів;  3.Відкритість шляхів побудови впливів на ІТ в різних середовищах. Ілюстрації: Різні  ІТ- компанії та піктограми програмних сервісів.
Слайд 8. Заголовок:   База проходження процесів в ІТ для відновлення ресурсів. Текст:   Управління спільними ресурсами і рушійними силами на початкових станах запуску ІТ; Моделювання різних впливів і визначення нормативних доз для ІТ.  Ілюстрації: Різні  ІТ- компанії та піктограми програмних сервісів.
Слайд 9. Заголовок:   Вразливість непідготовлених користувачів на дозовані впливи та стани ІТ. Текст:   Діапазон станів ІТ в разі  ризику браку ресурсу. Діапазон станів ІТ в разі ризику порушення стійкості роботи. Ілюстрації: Різні  ІТ- компанії та їхні  сервіси.
Слайд 10. Заголовок:   Діапазон станів ІТ в разі ризику надмірної кількості ресурсу. Ілюстрації: Різні  ІТ- компанії та піктограми програмних сервісів.
Текст:   Час пошуку вирішення і керування ризиками знижує продуктивність ІТ;
Експертиза наслідків оновлення ІТ і відсів незручних станів в ІТ. Володіння кодами ІТ для внесення правок і виправлень;
Слайд 11. Заголовок:   Зрілість ІТ вимірюється накопиченим досвідом її реалізації в різних умовах; Ілюстрації: Різні  ІТ- компанії та їхні  сервіси.
Текст:   Динаміка спільнот, які використовують  дану ІТ в роботі з нульового рівня знань; Спільноти, що впливають на розвиток ІТ і формують концепцію просування ІТ.
Слайд 12. Заголовок:   Джерела інформації про ІТ. Текст: Список порталів ІТ- компаній.

Слайд 13. Заголовок: Автори презентації. Текст:  Список авторів. Дата створення. Клас.


вівторок, 4 квітня 2017 р.

сценарій презентації "Рослинний світ"





Практична робота в редакторі презентацій
Завдання. Створити презентацію згідно сценарію.
СЦЕНАРІЙ УЧНІВСЬКОЇ  ПРЕЗЕНТАЦІЇ  «РОСЛИННИЙ СВІТ»
Слайд 1. Заголовок: РОСЛИННИЙ СВІТ. Підзаголовок: П.І.Б учня, котрий створює презентацію, клас, дата створення. Ілюстрації: одне фото класифікації рослинного світу, одне фото озера з ліліями. Анімація для переходу на другий слайд.
Слайд 2. Заголовок: СПОРОВІ РОСЛИНИ. ЛИШАЙНИКИ  ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про лишайники. Ілюстрації: три фото лишайників. Анімація для переходу на третій слайд.
Слайд 3. Заголовок: СПОРОВІ РОСЛИНИ. ВОДОРОСТІ  ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про водорості. Ілюстрації: три фото водорості. Анімація для переходу на четвертий слайд.
Слайд 4. Заголовок: СПОРОВІ РОСЛИНИ. МОХИ  ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про  мохи. Ілюстрації: 4 фото мохів з анімацією. Анімація для переходу на п’ятий слайд.
Слайд 5. Заголовок:  СПОРОВІ РОСЛИНИ. ГРИБИ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про гриби. Ілюстрації: фото полян з грибами. Анімація для переходу на шостий слайд.
Слайд 6. Заголовок: СПОРОВІ РОСЛИНИ. ХВОЩІ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про хвощі. Ілюстрації: фото полян з хвощами. Анімація для переходу на сьомий слайд.
Слайд 7. Заголовок: СПОРОВІ РОСЛИНИ. ПАПОРОТНИКИ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про папоротники. Ілюстрації: фото полян з папоротниками. Анімація для переходу на восьмий слайд.
Слайд 8. Заголовок: СПОРОВІ РОСЛИНИ. ПЛАУНИ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про плауни. Ілюстрації: фото полян з плаунами. Анімація для переходу на дев’ятий слайд.
Слайд 9. Заголовок: НАСІНЕВІ РОСЛИНИ. ГОЛОНАСІННІ РОСЛИНИ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Широко відомі хвойні дерева: сосна, ялина, кипарис, кедр, секвоя, модрина.  Ілюстрації: фото лісів з голонасінних рослин. Анімація для переходу на десятий слайд.
Слайд 10. Заголовок: НАСІНЕВІ РОСЛИНИ. ПОКРИТОНАСІННІ РОСЛИНИ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про покритонасінні рослини. Ілюстрації: фото степів з покритонасінні рослин. Анімація для переходу на одинадцятий слайд.
Слайд 11. Заголовок: НАСІНЕВІ РОСЛИНИ. ОДНОДОЛЬНІ РОСЛИНИ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про однодольні рослини. Ілюстрації: фото степів з покритонасінних рослин. Анімація для переходу на дванадцятий слайд.
Слайд 12. Заголовок: НАСІНЕВІ РОСЛИНИ. ДВОДОЛЬНІ РОСЛИНИ ТА ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ. Текст: Повідомлення про дводольні рослини. Ілюстрації: фото степів з дводольних рослин. Анімація для переходу на тринадцятий слайд.
Слайд 13. Заголовок: НАСІНЕВІ РОСЛИНИ. БУДОВА РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про будову рослини: корінь, стебло, листя, квітка, плоди, насіння. Ілюстрації: фото будови дводольних рослин. Анімація для переходу на чотирнадцятий слайд.
Слайд 14. Заголовок: НАСІНЕВІ РОСЛИНИ. БУДОВА КВІТКИ. Текст: Повідомлення про будову квітки: квітконіжка, квітколоже, чашечка, віночок, суцвіття, пелюстки, тичинки, маточка. Ілюстрації: фото будови квіток дводольних рослин. Анімація для переходу на чотирнадцятий слайд.
Слайд 15. Заголовок: ДЕКОРАТИВНІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про ДЕКОРАТИВНІ РОСЛИНИ. Ілюстрації: фото ДЕКОРАТИВНИХ квіток. Анімація для переходу на шістнадцятий слайд.
Слайд 16. Заголовок: МЕДОНОСНІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про МЕДОНОСНІ РОСЛИНИ. Ілюстрації: фото квіток МЕДОНОСНИХ рослин. Анімація для переходу на сімнадцятий слайд.
Слайд 17. Заголовок: ЕФІРООЛІЙНІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про ОЛІЙНІ РОСЛИНИ. Ілюстрації: фото  квіток ОЛІЙНИХ рослин. Анімація для переходу на вісімнадцятий слайд.
Слайд 18. Заголовок: ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про лікарські рослини. Ілюстрації: фото квіток лікарських рослин. Анімація для переходу на дев’ятнадцятий слайд.
Слайд 19. Заголовок: ОВОЧЕВІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про овочеві РОСЛИНИ. Ілюстрації: фото  квіток та плодів овочевих рослин. Анімація для переходу на двадцятий слайд.
Слайд 20. Заголовок: РОСЛИНИ-спеції. Текст: Повідомлення про РОСЛИНИ-спеції. Ілюстрації: фото  квіток та плодів рослин-спецій. Анімація для переходу на двадцять перший слайд.
Слайд 21. Заголовок: РОСЛИНИ-фарбники. Текст: Повідомлення про РОСЛИНИ-фарбники. Ілюстрації: фото  квіток та плодів рослин-фарбників. Анімація для переходу на двадцять другий слайд.
Слайд 22. Заголовок: КІМНАТНІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про кімнатні РОСЛИНИ. Ілюстрації: фото  квіток та плодів кімнатних рослин. Анімація для переходу на двадцять третій слайд.
Слайд 23. Заголовок: ЗЛАКОВІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про злакові РОСЛИНИ. Ілюстрації: фото  злакових рослин. Анімація для переходу на двадцять четвертий слайд.
Слайд 24. Заголовок: БОБОВІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про бобові рослини. Ілюстрації: фото  бобових рослин. Анімація для переходу на двадцять п’ятий слайд.
Слайд 25. Заголовок: ВОЛОКНИСТІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про ВОЛОКНИСТІ РОСЛИНИ. Ілюстрації: фото  ВОЛОКНИСТИХ рослин. Анімація для переходу на двадцять шостий слайд.
Слайд 26. Заголовок: ТОНІЗУЮЧІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про ТОНІЗУЮЧІ РОСЛИНИ. Ілюстрації: фото  ТОНІЗУЮЧИХ рослин. Анімація для переходу на двадцять сьомий слайд.
Слайд 27. Заголовок: НАРКОТИЧНІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про наркотичні рослини. Ілюстрації: фото  наркотичні рослин. Анімація для переходу на двадцять восьмий слайд.
Слайд 28. Заголовок: КОРМОВІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про кормові рослини. Ілюстрації: фото  кормові рослин. Анімація для переходу на двадцять дев’ятий слайд.
Слайд 29. Заголовок: ЯДОВИТІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про ядовиті рослини. Ілюстрації: фото  ядовиті рослин. Анімація для переходу на тридцятий слайд.
Слайд 30. Заголовок: ПАРАЗИТУЮЧІ РОСЛИНИ. Текст: Повідомлення про ПАРАЗИТУЮЧІ рослини. Ілюстрації: фото  ПАРАЗИТУЮЧІ рослин. Анімація для переходу на тридцять перший слайд.

Слайд 31. Заголовок: Використані джерела інформації. Текст: Повідомлення про джерела інформації. Ілюстрації: фото і подяка за уважність слухачам від автора презентації.